Privatzimmer in der Tadeusza Czackiego 7, Łodz

Privatzimmer

Gastgeber : Pepe Housing
3 Schlafzimmer · Badezimmer

Wohnungseigenschaften

  • Internet
  • Wifi
  • Heizung
  • Waschmaschine
  • Mikrowelle
  • Ofen

Schlafzimmer Eigenschaften

  • Schreibtisch

Beschreibung

Do wynajęcia pokój jednoosobowy o powierzchni ok 11 m2 w mieszkaniu 3 pokojowym. Mieszkanie położone jest w małej, zadbanej kamienicy 1 piętrowej przy ul. Czackiego 7 w okolicy Ronda Lotników Lwowskich pomiędzy alejami Politechniki a ulicą Pabianicką.

Do dyspozycji najemców jest zielony ogródek, teren jest zamknięty, brama jest zamykana na klucz. Okolica bardzo spokojna, otoczenie kilku kamienic i bloków. W pobliżu tereny zielone. Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta. Przystanek tramwajowy i autobusowy jest w odległości ok 300-500 metrów. Do Politechniki Łódzkiej jest ok 15 minut. Niedaleko są sklepy spożywcze oraz rynek.

Mieszkanie urządzone jest w nowoczesnym stylu. Do dyspozycji najemców jest duża łazienka z kabiną prysznicową, pralką, umywalką i WC. Wyposażona, duża i przestronna kuchnia z oknem, z szafkami, stołem i lodówką. W przedpokoju znajduje się duża szafa gospodarcza. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, jest tu deska do prasowania, mop, żelazko, odkurzacz, suszarka na ubrania.

W mieszkaniu są tylko 3 pokoje, wszystkie są zamykane na klucz. Ogrzewanie centralne, w każdym pokoju znajduje się grzejnik. W cenie dostępny jest szerokopasmowy Internet WIFI.

Pokój wyposażony jest w:

  • łóżko

  • biurko

  • krzesło, komoda

  • regał na książki

  • szafa z lustrem

  • dywanik

  • suszarka na ubranie

Na wyposażeniu kuchni są między innymi:

  • płyta elektryczna

  • piekarnik

  • czajnik

  • zmywarka

  • garnki

  • talerze

  • sztućce

  • kubki

  • szklanki

  • inne drobne wyposażenie

W łazience znajduje się między innymi:

  • kabina prysznicowa

  • umywalka

  • szafka

  • lustro

  • pralka

  • mop z wiaderkiem

Zapraszamy do obejrzenia i wynajęcia mieszkania.

Verfügbarkeit

Min. Aufenthalt: 90 Tage
·
Max. Aufenthalt: Kein maximaler Aufenthalt
2025
Nicht verfügbar JanuarNicht verfügbar FebruarNicht verfügbar MärzNicht verfügbar AprilNicht verfügbar MaiNicht verfügbar JuniNicht verfügbar JuliNicht verfügbar AugustVerfügbar ab: undefined SeptemberVerfügbar OktoberVerfügbar NovemberVerfügbar Dezember
2026
Verfügbar JanuarVerfügbar FebruarVerfügbar MärzVerfügbar AprilVerfügbar MaiVerfügbar JuniVerfügbar JuliVerfügbar AugustVerfügbar SeptemberVerfügbar OktoberVerfügbar NovemberVerfügbar Dezember
1.475 PLN /Monat
1.475 PLN/Monat
Preis als Richtwert, es wird Ihnen nichts berechnet.
Tarif für den ersten Monat1.475 PLN
Kaution1.475 PLN
Gastgeber: Pepe Housing
So buchst du
Nutze Erasmus Play, um Tausende verifizierte Unterkünfte zu finden
Klicke auf die auf die orangefarbene Schaltfläche, um deine Unterkunft zu buchen
Stelle eine Buchungsanfrage
Zieh ein

Lage

Tadeusza Czackiego 7, łodz, null
So buchst du
Nutze Erasmus Play, um Tausende verifizierte Unterkünfte zu finden
Klicke auf die auf die orangefarbene Schaltfläche, um deine Unterkunft zu buchen
Stelle eine Buchungsanfrage
Zieh ein