Usamos cookies para reconocer a los visitantes, personalizar anuncios y mejorar su experiencia online. Para conocer más, consulte nuestra Política de Cookies y Política de Privacidad.
Habitación privada en H.J. Schimmelplein, Nieuw Engeland, Utrecht
Habitación privada en H.J. Schimmelplein, Nieuw Engeland, Utrecht
Habitación privada en alquiler en Utrecht
Ver todas las fotos
1 / 5
Anfitrión : HousingAnywhere
4 Habitaciones · Baño · 15 m²
Completarás la reserva en el sitio web de HousingAnywhere
Detalles de la casa
Internet
Wifi
Calefacción
Lavadora
Lavavajillas
Aire acondicionado
Televisión
Secadora
Jardín
Detalles de la habitación
Cama individual
Balcón
Baño privado
Armario
Escritorio
Normas de la casa
?Apto para fumadores
Apto para mascotas
Descripción de la habitación
Mooie studio nabij centrum Utrecht!
Deze mooie, lichte en ruime studio is gelegen in de populaire woonwijk Lombok/Nieuw-Engeland. De studio bevind zich in een pand met totaal 4 studio's en 1 appartement deze studio is gelegen op de eerste etage aan de voorzijde van het pand. In de directe omgeving (loopafstand) bevinden zich diverse voorzieningen waaronder winkels, horeca, parken, openbaar vervoer, het Centraal Station en uiteraard het altijd gezellige centrum van Utrecht tevens zijn er diverse universiteiten en hoge scholen op fiets afstand gelegen! Deze studio is voorzien van een nette keuken met elektrische kookplaat, afzuigkap, koelkast en spoelbak. De geheel betegelde moderne badkamer bevind zich naast de studio en is voor eigen gebruik de badkamer is voorzien van een heerlijke inloopdouche, zwevend toilet en wastafel. In de straat is er voldoende parkeergelegenheid voor uw auto.
Kortom ben jij opzoek naar een eigen plek voor jezelf en wil jij wonen in de populairste woonwijk van Utrecht met alle dagelijkse benodigdheden op loopafstand?
Boek dan snel deze mooie studio!
Deze studio wordt geheel gemeubileerd opgeleverd! De studio heeft een oppervlakte van ca 15m2 + ca 3m2 badkamer. De wasmachine en droger is voor gezamenlijk gebruik.
Cada propietario elige una de estas dos políticas de cancelación; la que aplica a este alojamiento se muestra en la web de nuestro socio antes de reservar. El reembolso se aplica al primer mes de alquiler:
FlexibleAdemás, cancelación gratuita durante las primeras 24 horas tras la confirmación