L'appartamento si trova in corso Eusebio Giambone a Torino, situata a 300 metri dalla Facoltà di Economia , a circa 150 metri fermata del tram 10, comodo per il politecnico ,difronte casa metro leggera n.4 che porta in centro in circa 12/15 minuti. Appartamento grande di circa 120 mq, al 6 piano con ascensore, composto da 4 camere singole, 1 cucina abitabile attrezzata di tutto con lavastovigie, 2 frigoriferi e 1 televisore, 2 bagni (1 grande con vasca e 1 con doccia), oltre a 1 cantina e cortile per biciclette. Zona tranquilla e residenziale, nelle vicinanze sono presenti negozi e supermercati. Compreso nella tariffa di locazione pulizie 2 volte al mese delle parti comuni.
Dostępność
Min. pobyt: 360 dni
·
Maks. pobyt: Brak maks. pobytu
2026
Niedostępne StyczeńNiedostępne LutyNiedostępne MarzecNiedostępne KwiecieńNiedostępne MajNiedostępne CzerwiecNiedostępne LipiecNiedostępne SierpieńNiedostępne WrzesieńDostępne od PaździernikDostępne od ListopadDostępne od Grudzień
2027
Dostępne od StyczeńDostępne od LutyDostępne od MarzecDostępne od KwiecieńDostępne od MajDostępne od CzerwiecDostępne od LipiecDostępne od SierpieńDostępne od WrzesieńDostępne od PaździernikDostępne od ListopadDostępne od Grudzień
Cena
Cena
440 € /miesiąc
Kaucja
880 €
niewliczone
440 € /miesiąc
440 €/miesiąc
Cena jest orientacyjna, nie zostaniesz obciążony żadnymi kosztami.
Gdy rezerwacja jest akceptowana
Stawka za pierwszy miesiąc440 €
Kaucja880 €
Partner zarządzający zakwaterowaniem: Uniplaces
Jak dokonać rezerwacji?
Erasmus Play pozwala Ci znaleźć tysiące zweryfikowanych ofert mieszkaniowych w jednym miejscu
Kliknij na przycisk Zarezerwuj na pomarańczowym tle, aby zarezerwować zakwaterowanie.
Wyślij prośbę o rezerwację
Gotowe, możesz się wprowadzić
Lokalizacja
corso Eusebio Giambone, torino, 10134
Jak dokonać rezerwacji?