Ziyaretçileri tanımak, reklamları kişiselleştirmek ve çevrimiçi deneyimlerini geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı ve Gizlilik Politikamızı inceleyin.
PLEASE NOTICE: There is a fixed 107€ utilities fee, which includes Water, Electricity, Gas, Heating, and Internet. Bed linen and towels are not included as standard but can be provided for a cost of €23. Stays from September need to be or 6 months long (end of August to January or September till the end of June). Is required a 1-month rent deposit for 3-month stays and 2-month rent deposit for other durations. Minimal stay from June to August is 1 month.
Appealing Flat looking for first tenants. This apartment is perfectly located right in the city centre, close to transportation and nightlife. The apartment has 5 separate bedrooms, and 4 bathrooms, a fully equipped kitchen with a dining area and microwave, and a living room.
Universities nearby: The Hungarian University of Fine Arts, the Central European University, the University of Theatre and Film Arts, the Pázmány Péter Catholic University, the CUB – Faculty of Social Sciences, and the University of Technology and Economics.
Kullanılabilirlik
Min. konaklama: 90 günler
·
Maks. konaklama: Maksimum kalış süresi yok
2026
Kullanım dışı OcakKullanım dışı ŞubatKullanım dışı MartKullanım dışı NisanKullanım dışı MayısKullanım dışı HaziranŞuradan temin edilebilir: undefined TemmuzUygun AğustosUygun EylülUygun EkimUygun KasımUygun Aralık
2027
Uygun OcakUygun ŞubatUygun MartUygun NisanUygun MayısUygun HaziranUygun TemmuzUygun AğustosUygun EylülUygun EkimUygun KasımUygun Aralık
Fiyat
Fiyat
€450 /ay
Depozito
€900
dahil değil
€450 /ay
€450/ay
Gösterge fiyat, sizden herhangi bir ücret alınmayacaktır
Rezervasyon kabul edildiğinde
İlk ay ücreti€450
Depozito€900
Partner: Uniplaces
Nasıl rezervasyon yapılır?
Binlerce doğrulanmış konaklama yerini bulmak için Erasmus Play'i kullanın
Konaklama yerinizi ayırtmak için turuncu düğmeye tıklayın.
Rezervasyon isteğinde bulunun
Haydi, içeri gir
Lokasyon
Ráday utca, budapest, 1092
Nasıl rezervasyon yapılır?
Konaklama yerinizi ayırtmak için turuncu düğmeye tıklayın.