We use cookies to recognize visitors, personalise advertisements and make their online experience better. For more information, please see our Cookie Policy and Privacy Policy.
Wij zijn het Trappenhuis en we zoeken een nieuwe leuke huisgenoot! We wonen met z'n vijven, maar een huisgenoot gaat vertrekken, dus er komt een kamer vrij. Het trappenhuis is een gemengd huis. We zijn met 2 heren en 2 dames. We zijn een schoon en net huis in een nette buurt. We hebben een gemeenschappelijke keuken waar we zoveel mogelijk samen eten. Er is ook een ruime woonkamer en een gemeenschappelijke badkamer en nog 2 toiletten. De badkamer en toiletten deel je maar met 3 andere huisgenoten. Verder is het huis van alle gemakken voorzien zoals een wasmachine, droger en vaatwasser. We hebben ook nog eens een heerlijke tuin!De kamer zit aan de zuidzijde van het huis, je kan door de grote ramen dus heerlijk van de zon genieten. Bureau, bureaustoel, kasten, gordijnen, vloer en verlichting zitten er in. Reageer dan snel!
Availability
Min. stay: 1 month
·
Max. stay: No max. stay
2026
Available from: undefined JanuaryAvailable FebruaryAvailable MarchAvailable AprilAvailable MayAvailable JuneAvailable JulyAvailable AugustAvailable SeptemberAvailable OctoberAvailable NovemberAvailable December
2027
Available JanuaryAvailable FebruaryAvailable MarchAvailable AprilAvailable MayAvailable JuneAvailable JulyAvailable AugustAvailable SeptemberAvailable OctoberAvailable NovemberAvailable December
€290 /month
€290/month
Indicative price, you will not be charged anything
When the booking is accepted
First month rate€290
Hosted by: Kamernet
How to book
Use Erasmus Play to find thousands of verified accommodations
Click on the orange button to book your accommodation.
Make a booking request
Come on, move in
Location
Voortsweg, enschede, 7523CE
How to book
Use Erasmus Play to find thousands of verified accommodations
Click on the orange button to book your accommodation.