Te huur: gemeubileerde studentenkamer – RotterdamBen jij een serieuze student die een fijne, centraal gelegen kamer zoekt in Rotterdam? Dan is deze kamer iets voor jou! De gemeubileerde kamer is beschikbaar vanaf 1 juli 2026 en perfect voor een rustige student die studeren serieus neemt en zelfstandig wil wonen. ToplocatieDe kamer ligt in een rustige straat, maar met alle winkels en leuke cafés in de buurt. Openbaar vervoer stopt praktisch voor de deur, waardoor je eenvoudig en snel naar de universiteit of het centrum reist. Woning en sfeerDe woning is goed onderhouden en de medebewoners zijn allemaal dames. Internet (wifi) is aanwezig en inbegrepen in de huurprijs. • Huurprijs en voorwaardenDe kamer kost €725,- per maand. Een bewijs van inschrijving bij een onderwijsinstelling is verplicht. Roken en huisdieren zijn niet toegestaan. Interesse? Meld je op tijd aan zodat we een tijdslot kunnen inplannen. Interesse?Stuur ons een bericht met een duidelijke vermelding van je contactgegevens. Voeg ook een korte beschrijving van jezelf toe:• Welke opleiding/studie volg je?• Hoe wil je de kamer bekostigen?Geschikte kandidaten worden uitgenodigd voor de bezichtiging op woensdag 20 mei 2026
Availability
Min. stay: 1 month
·
Max. stay: No max. stay
2026
Available from: undefined JanuaryAvailable FebruaryAvailable MarchAvailable AprilAvailable MayAvailable JuneAvailable JulyAvailable AugustAvailable SeptemberAvailable OctoberAvailable NovemberAvailable December
2027
Available JanuaryAvailable FebruaryAvailable MarchAvailable AprilAvailable MayAvailable JuneAvailable JulyAvailable AugustAvailable SeptemberAvailable OctoberAvailable NovemberAvailable December
€725 /month
€725/month
Indicative price, you will not be charged anything
When the booking is accepted
First month rate€725
Deposit€1,450
Hosted by: Kamernet
How to book
Use Erasmus Play to find thousands of verified accommodations
Click on the orange button to book your accommodation.
Make a booking request
Come on, move in
Location
Azaleastraat, rotterdam, 3051TH
How to book
Click on the orange button to book your accommodation.